- Монитор втора ръка HP E243m
- 24" 1920x1080 FHD IPS
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 3CQ1050Z9B
- Наличност: На склад
-
99.00 € / 193.63 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Монитора
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | E243m |
| Работил (часове) | 2509 |
| Основни характеристики | |
| USB HUB | 4x USB 3.0 |
| Говорители | Audio говорители WebCam Микрофон |
| Интерполация | Интерполация |
| Консумация на ел-я (Watt) | 30 |
| Пивот | Пивот - портретно завъртане на екрана |
| Свързване | VGA HDMI DisplayPort |
| Стойка | функционална с възможност за регулиране: нагоре-надолу напред-назад ляво-дясно |
| Тегло (кг) | 6.6000 |
| Цветове | |
| Динамичен контраст | 5m |
| Контраст | 1000 |
| Цветове (milion) | 16.7000 |
| Яркост | 250 |
| Екран | |
| Време за реакция g2g (ms) | 5 |
| Размер | 24" |
| Резолюция | 1920x1080 FHD |
| Технология | IPS |
| Ъгли на видимост | 178-178 |
) (+359) 0878 428 002