- HP Z8 G4 Workstation
- 2 броя Xeon 6234
- 128GB DDR4
- 2TB
- 510GB NVMe / SATA
- Nvidia RTX A5000
- Big Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC2357968
- Наличност: На склад
-
2,490.00 € / 4,870.02 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Workstation компютри
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | Z8 G4 Workstation |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 1450W (80 Plus Platinum) |
| Интерфейси | 10x USB 3.0 |
| Комуникация | 2x Lan Gigabit |
| Място за дискове | 4x 2.5" или 4x 3.5" |
| Райд | RAID 0 1 10 |
| Слотове | 2x PCIe x16 2x PCIe x4 1x PCIe x8 |
| Тегло (кг) | 31.7000 |
| Хард диск конектор | 6x SATA M.2 2280 чрез PCIe карта |
| Памет | |
| Капацитет | 128GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 24 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 2TB 510GB |
| Марка и Модел | DT01ACA200 SAMSUNG MZVL2512HCJQ |
| Поколение | NVMe SATA |
| Работил (дни) | 827 16 |
| Процесор | |
| Брой | 2 броя |
| Марка | Intel |
| Модел | Xeon 6234 |
| Параметри | 3.3 GHz up to 4.0 GHz- 24.75MB- 8 Cores- 16 Threads- Multithread Rating 29891- SingleThreadsRating 2375 |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | RTX A5000 |
| Свързаност | 4x DisplayPort Type C |
) (+359) 0878 428 002