- Реновиран лаптоп втора HP ProBook x360 11 G3
- 11" touch IPS 1366x768 HD webcam
- Pentium N5000
- 8GB DDR4
- 260GB SSD
- Intel UHD 605
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 88% 240 мин
- външен вид клас А забележка капак екран
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 5CG9035WWP
- Наличност: На склад
-
99.00 € / 193.63 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | забележка капак екран |
| Марка | HP |
| Модел | ProBook x360 11 G3 |
| ОС Съвместим | Windows 10 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.1 1x USB Type C |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 1.3500 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 8-мо: 8xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | MZNLN256HAJQ-000H1 (256.061) |
| Поколение | SSD |
| Работил (дни) | 167 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | Pentium N5000 |
| Параметри | 1.7 GHz up to 2.7 GHz- 4M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 605 |
| Свързаност | HDMI |
| Екран | |
| Размер | 11" touch |
| Резолюция | 1366x768 HD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 88 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
) (+359) 0878 428 002