- HP ProDesk 400 G4
- i5-7500
- 8GB DDR4
- 260GB SATA/SSD
- Intel HD 630
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC8078N0J
- Наличност: На склад
-
119.00 € / 232.74 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G4 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 180W |
| Интерфейси | 4x USB 3.0 4x USB 2.0 |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 1x 3.5" 1x 2.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x16 1x PCIe x1 1xPCIe x4 |
| Тегло (кг) | 5.4700 |
| Хард диск конектор | 3x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | SD9SB8W-256G-1006 (256.061) |
| Поколение | SATA SSD |
| Работил (дни) | 1541 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-7500 |
| Параметри | 3.4 GHz up to 3.8 GHz- 6M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 630 |
| Свързаност | DP VGA |
) (+359) 0878 428 002