- HP ProDesk 600 G3
- i7-7700
- 16GB DDR4
- 260GB NVMe
- Nvidia GeForce GT 730
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC7428M11
- Наличност: На склад
-
179.00 € / 350.09 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 600 G3 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 250W |
| Интерфейси | 4x USB 3.0 6x USB 2.0 1x USB Type-C |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 1x 3.5" 1x 2.5" 1x M.2 2280 |
| Слотове | 1x PCIe x16 2x PCIe x1 1xPCIe x4 |
| Тегло (кг) | 7.1400 |
| Хард диск конектор | 3x SATA 2x M2280 |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | INTEL SSDPEKKF256G7H (256.061) |
| Поколение | NVMe |
| Работил (дни) | 1517 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-7700 |
| Параметри | 2.8 GHz up to 3.8 GHz- 6M- 4 Cores- 8 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GeForce GT 730 |
) (+359) 0878 428 002