- Реновиран лаптоп втора Lenovo Ideapad 100-15BID
- 15.6" TN 1366x768 HD webcam
- i5-5200U
- 8GB DDR3
- 1TB HDD 2.5"
- Nvidia GeForce 920MX 2GB
- БДС кирилизация на клавиатурата.
- батерия % не работи мин
- външен вид клас Б не работи батерията
- част от бутоните на клавиатурата не работят
- гаранция 1 месец
- Сериен номер: pf0i3k9d
- Наличност: На склад
-
40.00 € / 78.23 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас Б
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас Б |
| Гаранция | 1 месец |
| Допълнително описание | не работи батерията част от бутоните на клавиатурата не работят |
| Марка | Lenovo |
| Модел | Ideapad 100-15BID |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 2.3000 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR3 |
| Слотове (бр) | 1 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1TB |
| Марка и Модел | ST1000LM035-1RK172 |
| Поколение | HDD 2.5" |
| Работил (дни) | 38 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-5200U |
| Параметри | 2.3GHz up to 2.9GHz- 3MB- 2 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GeForce 920MX 2GB |
| Свързаност | HDMI |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 1366x768 HD |
| Технология | TN |
| Батерия | |
| Работеща филм (мин) | не работи |
| Клавиатура | |
| NUM | Num Pad (допълнителна цифрова клавиатура) |
| Надписи | БДС кирилизация на клавиатурата. |
) (+359) 0878 428 002