- Реновиран лаптоп втора Lenovo ThinkPad T15p
- 15.6" IPS 3840x2160 UHD 4K webcam
- i7-10750H
- 32GB DDR4
- 1020GB NVMe
- Nvidia GTX 1050 3GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 88% 120 мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: PF2SJ7Q1
- Наличност: На склад
-
590.00 € / 1,153.94 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad T15p |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 1x USB Type C |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 2.0700 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Вид | SODIMM |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 10-то: 10xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1020GB |
| Марка и Модел | SKHynix HFS001TD9TNI |
| Поколение | NVMe |
| Работил (дни) | 854 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-10750H |
| Параметри | 2.6 GHz up to 5.0 GHz- 12M- 6 Cores- 10 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GTX 1050 3GB |
| Свързаност | Thunderbolt 3 HDMI |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 3840x2160 UHD 4K |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 88 |
| Работеща филм (мин) | 120 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| NUM | Num Pad (допълнителна цифрова клавиатура) |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002