- Реновиран лаптоп втора Lenovo ThinkPad X1 Extreme
- 15.6" IPS 3840x2160 UHD 4K webcam
- i7-10750H
- 32GB DDR4
- 510GB M.2 Nvme
- Nvidia GTX 1650 Ti
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 90% 185 мин
- външен вид клас А незн. охл. ек.
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: R9137KPL
- Наличност: На склад
-
899.00 € / 1,758.29 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| OS съвместим | Windows 11 |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | незн. охл. ек. |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X1 Extreme |
| Предназначение | Workstation-Gaming |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt 3 Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 1.7000 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 10-то: 10xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | KXG6AZNV512G |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 950 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-10750H |
| Параметри | 2.6 GHz up to 5.0 GHz- 12M- 6 Cores- 10 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GTX 1650 Ti |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 3840x2160 UHD 4K |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 90 |
| Работеща филм (мин) | 185 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002