- HP Z4 Workstation G4
- Xeon W-2133
- 32GB DDR4
- 512GB M.2 Nvme
- Nvidia GeForce GTX 1080
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC94895DC
- Наличност: На склад
-
599.00 € / 1,171.54 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | Z4 Workstation G4 |
| Предназначение | Workstation-Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 750w |
| Интерфейси | 9x USB 3.0 |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Кутия | Tower |
| Място за дискове | 1x Nvme 2x 3.5 |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Райд | RAID 0 1 5 10 |
| Слотове | 2x PCIe x16 2x PCIe x4 1x PCIe x8 |
| Тегло (кг) | 10.2000 |
| Хард диск конектор | 1x Nvme 6x SATA |
| Памет | |
| Вид | DIMM |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 8 |
| Хард диск | |
| Здраве на Хард диск (%) | 100 |
| Капацитет | 512GB |
| Марка и Модел | SAMSUNG MZVLB512HBJQ |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 7 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 3500-2900 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | Xeon W-2133 |
| Параметри | 3.6 GHz up to 3.9 GHz- 8.25M- 6 Cores- 12 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GeForce GTX 1080 8GB |
| Свързаност | 4x DisplayPort 1x DVI |
) (+359) 0878 428 002