- Реновиран лаптоп втора Apple MacBookAir10.1 (A2337-nbsp;)
- 13.3" IPS 2560x1600 webcam
- M1 (CPU 8- GPU 8)
- 16GB
- 512GB
- Apple 8 GPU
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 91% 244 Cycles мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: C02H30PVQ6LX
-
1,190.00 € / 2,327.44 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Apple |
| Модел | MacBookAir10-1 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB Type C Thunderbolt 3 |
| Комуникация | Bluetooth WLAN |
| Тегло (кг) | 1.2900 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Вид | SODIMM |
| Капацитет | 16GB |
| Слотове (бр) | няма |
| Хард диск | |
| Капацитет | 512GB |
| Марка и Модел | Apple |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | M1 (CPU 8- GPU 8) |
| Параметри | 3.2 GHz |
| Видео | |
| Марка | Apple |
| Модел | 8 GPU |
| Свързаност | 2x Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 13.3" |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 91 |
| Работеща филм (мин) | 244 Cycles |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002