- Dell Precision 5820
- W-2125
- 32GB DDR4
- 2TB M.2 Nvme
- Nvidia GeForce GTX 1080 8GB
- Big Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 5PB9SP2
-
1,390.00 € / 2,718.60 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Dell |
| Модел | Precision 5820 |
| Предназначение | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 950W (80 Plus Gold) |
| Интерфейси | 8x USB 3.0 2x USB TypeC RS232 |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 4x 3.5" 4x 2.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Райд | RAID 0 1 5 10 |
| Слотове | 5x PCIe x16 PCI |
| Тегло (кг) | 14.5000 |
| Хард диск конектор | 8x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 8 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 2TB |
| Марка и Модел | KXG50PNV2T04 NVMe TOSHIBA 2048GB |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 512 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 3000-2200 |
| Процесор | |
| Марка | Intel Xeon |
| Модел | W-2125 |
| Параметри | 4.0 GHz up to 4.5 GHz- 8.25M- 4 Cores- 8 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GeForce GTX 1080 8GB |
| Свързаност | 3x DisplayPort HDMI DVI |
) (+359) 0878 428 002