- Lenovo ThinkCentre M75q G2
- AMD Ryzen 5 PRO 4650GE
- 8GB DDR4
- 260GB M.2 Nvme
- ATI Radeon Vega 6 Graphics
- Tiny
- белег от стикер
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: PC232QX4
-
230.00 € / 449.84 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | белег от стикер |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M75q G2 |
| Предназначение | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 65W външно |
| Интерфейси | 5x USB 3.0 1x USB TypeC |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 1x 2.5" 1x M.2 2280 |
| Тегло (кг) | 1.3200 |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | Hynix PC711 |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 1037 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 2800-2000 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | AMD Ryzen 5 PRO 4650GE |
| Параметри | 3.3 GHz up to 4.2 GHz- 8MB- 6 Cores- 12 Threads |
| Видео | |
| Марка | ATI |
| Модел | Radeon Vega 6 Graphics |
| Свързаност | 2x DisplayPort HDMI |
) (+359) 0878 428 002