- Реновиран лаптоп втора HP EliteBook 1050 G1
- 15.6" IPS 1920x1080 FHD 144Hz webcam
- i7-8850H
- 16GB DDR4
- 510GB M.2 Nvme
- Nvidia GTX 1050 Max-Q 4GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 80% 210 мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 5CD9221S40
- Наличност: На склад
-
400.00 € / 782.33 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| OS съвместим | Windows 11 |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | EliteBook 1050 G1 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 2.0600 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 8-мо: 8xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | Samsung PM981 MZVLB512HAJQ |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 103 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 3000-1800 |
| Процесор | |
| Модел | i7-8850H |
| Параметри | 2.2 GHz up to 4.1 GHz- 9MB- 6 Cores- 12 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GTX 1050 Max-Q 4GB |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 FHD 144Hz |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 80 |
| Работеща филм (мин) | 210 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002