- Реновиран лаптоп втора Lenovo Thinkpad X1 Yoga Gen6
- 14" touch IPS 1920x1200 FHD+ webcam
- i5-1145G7
- 16GB DDR4
- 510GB M.2 Nvme
- Intel Iris Xe
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 85% 240 мин
- външен вид клас А наранен корпус
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: PF3QJT0N
- Наличност: На склад
-
579.00 € / 1,132.43 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | наранен корпус |
| Марка | Lenovo |
| Модел | Thinkpad X1 Yoga Gen6 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| WWAN | WWAN |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt 3 |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 1.3900 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 11-то: 11xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | Micron 3400 MTFDKBA512TFH |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 17 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 6600-3600 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-1145G7 |
| Параметри | 2.6 GHz up to 4.4 GHz- 8MB- 4C- 8T |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | Iris Xe |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 14" touch |
| Резолюция | 1920x1200 FHD+ |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 85 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002