- HP EliteDesk 800 G3
- i7-7700
- 16GB DDR4
- 510GB NVMe
- Intel HD 630
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC82572HB
- Наличност: На склад
-
199.00 € / 389.21 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G3 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 250W |
| Интерфейси | 10x USB 3.0 1x USB Type-C |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 2x 3.5" 1x 2.5" 1x M.2 2280 |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x16 2x PCIe x1 1xPCIe x4 |
| Тегло (кг) | 9.8600 |
| Хард диск конектор | 4x SATA 2x M2280 2242 |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | KXG50ZNV512G TOSHIBA (512.11) |
| Поколение | NVMe |
| Работил (дни) | 806 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-7700 |
| Параметри | 2.8 GHz up to 3.8 GHz- 6M- 4 Cores- 8 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 630 |
| Свързаност | 2x DP VGA |
) (+359) 0878 428 002