- Реновиран лаптоп втора Dell XPS 15 7590
- 15.6" IPS 3840x2160 UHD 4K webcam
- i7-9750H
- 16GB DDR4
- 510GB M.2 Nvme
- Nvidia GeForce GTX 1650 4GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 79% 240 мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 2LQH5Y2
-
1,190.00 € / 2,327.44 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Dell |
| Модел | XPS 15 7590 |
| Предназначение | Workstation-Game |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 USB Type C Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 1.8000 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Вид | SODIMM |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | PC601 NVMe SK hynix |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 120 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 1900-1600 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-9750H |
| Параметри | 2.6 GHz up to 4.5 GHz- 12MB- 6 Cores- 12 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | GeForce GTX 1650 4GB |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 3840x2160 UHD 4K |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 79 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002