- Реновиран лаптоп втора Lenovo ThinkPad X280
- 12.5" TN 1366x768 HD webcam
- i5-7300U
- 8GB DDR4
- 260GB M.2 Nvme
- Intel HD 620
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 90% 240 мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: PC119L34
-
260.00 € / 508.52 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X280 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 1x USB Type C Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 1.3000 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | Intel Pro 7600p SSDPEKKF256G8L |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 143 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 3210-1315 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-7300U |
| Параметри | 2.6 GHz up to 3.5 GHz- 3M- 2 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 620 |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 12.5" |
| Резолюция | 1366x768 HD |
| Технология | TN |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 90 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002