- HP ProDesk 400 G5
- i3-8100
- 8GB DDR4
- 250GB SATA/SSD
- Intel UHD 630
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC8367BH3
- Наличност: На склад
-
150.00 € / 293.37 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G5 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 180W (80 Plus) |
| Интерфейси | 8x USB 3.0 |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 2x 2.5" или 2х 3.5" 1x M.2 2280 |
| Слотове | 1x PCIe x16 2x PCIe x1 |
| Тегло (кг) | 7.0500 |
| Хард диск конектор | 3x SATA 1x M2280 |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 250GB |
| Марка и Модел | SSD 860 EVO |
| Поколение | SATA SSD |
| Работил (дни) | 300 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i3-8100 |
| Параметри | 3.6 GHz- 6MB- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 630 |
| Свързаност | VGA DisplayPort |
) (+359) 0878 428 002