- HP Compaq 6005 Pro
- Athlon X2 B24
- 10GB DDR3
- 320GB SATA
- ATI Radeon HD 4200
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC1099JSH
- Наличност: На склад
-
30.00 € / 58.67 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | Compaq 6005 Pro |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 320W |
| Интерфейси | 10xUSB 2.0 2x PS2 Com (RS 232) |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 1x 3.5" 1x 2.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x16 2x PCIe x1 PCI |
| Тегло (кг) | 7.6000 |
| Хард диск конектор | 4x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 10GB |
| Поколение | DDR3 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 320GB |
| Марка и Модел | WD3200AAJS-60Z0A0 (320.073) |
| Поколение | SATA |
| Работил (дни) | 1087 |
| Процесор | |
| Марка | AMD |
| Модел | Athlon X2 B24 |
| Видео | |
| Марка | ATI |
| Модел | Radeon HD 4200 |
| Свързаност | DP VGA |
) (+359) 0878 428 002