- HP ProDesk 400 G2
- i5-4590S
- 4GB DDR3
- 500GB HDD 3.5"
- Intel HD Graphics 4600
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC446398C
- Наличност: На склад
-
40.00 € / 78.23 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G2 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 180W |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 4x USB 2.0 |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 2x 2.5" или 2х 3.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x16 3x PCIe x1 |
| Хард диск конектор | 4x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 4GB |
| Поколение | DDR3 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 500GB |
| Марка и Модел | WD5000AAKX-60U6AA0 (500.108) |
| Поколение | HDD 3.5" |
| Работил (дни) | 1282 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-4590S |
| Параметри | 3.0 GHz up to 3.7 GHz- 6M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD Graphics 4600 |
| Свързаност | DVI VGA |
) (+359) 0878 428 002