- HP EliteDesk 800 G2
- i5-6500
- 8GB DDR4
- 260GB SSD
- Intel HD Graphics 530
- mini
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC62793XB
-
270.00 € / 528.07 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G2 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 6x USB 3.0 1x USB Type C |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Тегло (кг) | 1.2100 |
| Хард диск конектор | 1x M.2 2280 1x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | SD7TB3Q-256G-1006 (256.061) |
| Поколение | SSD |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 3500-2900 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-6500 |
| Параметри | 3.20 GHz up to 3.60 GHz- 6M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD Graphics 530 |
| Свързаност | 2x DP 1x VGA |
) (+359) 0878 428 002