- HP EliteDesk 800 G1
- i5-4590T
- 8GB DDR4
- 130GB SSD
- Intel HD 4600
- mini
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC4501FZ7
-
140.00 € / 273.82 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G1 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 65W външно |
| Интерфейси | 6x USB 3.0 |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Тегло (кг) | 1.2100 |
| Хард диск конектор | 1x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 130GB |
| Марка и Модел | MZ7PD128HCFV |
| Поколение | SSD |
| Работил (дни) | 2122 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 600-475 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-4590T |
| Параметри | 2.0 GHz up to 3.0 GHz- 6M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 4600 |
| Свързаност | VGA 2x DisplayPort |
) (+359) 0878 428 002