- Lenovo ThinkStation P330
- i7-8700
- 16GB DDR4
- 510GB M.2 Nvme
- Intel UHD 630
- USFF
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: PC1MFRX9
-
319.00 € / 623.91 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkStation P330 |
| ОС Съвместим | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 135W |
| Интерфейси | 3x USB 2.0 2x USB 3.0 1xUSB C |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 2x M2 1x 2.5" |
| Тегло (кг) | 1.5000 |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510GB |
| Марка и Модел | SN530 |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 1595 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-8700 |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 630 |
) (+359) 0878 428 002