- HP ProDesk 400 G3
- i5-6500
- 8GB DDR4
- 128GB
- 500GB M2
- SATA
- Intel HD 530
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC6187JDF
- Наличност: На склад
-
90.00 € / 176.02 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G3 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 180W |
| Интерфейси | 8x USB 3.0 2x PS2 Com (RS 232) |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 2x 2.5" или 2х 3.5" |
| Слотове | 1x PCIe x16 3x PCIe x1 |
| Тегло (кг) | 7.0500 |
| Хард диск конектор | 3x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 128GB 500GB |
| Марка и Модел | SD9SN8W ST500DM002 |
| Поколение | M2 SATA |
| Работил (дни) | 93 422 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-6500 |
| Параметри | 3.2 GHz up to 3.6 GHz- 6M- 4 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 530 |
| Свързаност | VGA DisplayPort |
) (+359) 0878 428 002