- HP ProDesk 400 G4
- i5-8500T
- 8GB DDR4
- 260GB NVMe
- Intel UHD 630
- mini
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 8CC8521JHS
- Наличност: На склад
-
190.00 € / 371.61 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G4 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 65W външно |
| Интерфейси | 6x USB 3.0 |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 1x 2.5" 1x M.2 2280 |
| Тегло (кг) | 1.3000 |
| Хард диск конектор | 1x SATA Mini PCI 2.0 |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | SK hynix BC501 |
| Поколение | NVMe |
| Работил (дни) | 41 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-8500T |
| Параметри | 2.1 GHz up to 3.50 GHz- 6M- 6 Cores- 6 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 630 |
| Свързаност | VGA 2x DisplayPort |
) (+359) 0878 428 002