- HP EliteDesk 800 G1
- i7-4770
- 16GB DDR3
- 260GB SATA/SSD
- Intel HD Graphics 4600
- Tower
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: CZC3521PLF
- Наличност: На склад
-
60.00 € / 117.35 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Компютъра
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G1 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 320W |
| Интерфейси | 4x USB 3.0 6xUSB 2.0 2x PS2 Com (RS 232) |
| Комуникация | Lan 10 100 1000 |
| Място за дискове | 2x 3.5" 1x 2.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x16 3x PCIe x1 |
| Тегло (кг) | 7.6000 |
| Хард диск конектор | 5x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR3 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | MZ7PD256HAFV-000H7 (256.061) |
| Поколение | SATA SSD |
| Работил (дни) | 2191 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-4770 |
| Параметри | 3.4 GHz up to 3.90 GHz- 4 Cores- 8 Threads- 8M |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD Graphics 4600 |
| Свързаност | VGA 2x DisplayPort |
) (+359) 0878 428 002