- Реновиран лаптоп втора Apple MacBookPro16-1
- 16" IPS Retina 3072x1920 webcam
- i9-9880H
- 32GB DDR4
- 1000GB
- AMD Radeon Pro 5500M 4GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 90% 140 Cycles мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: C02FP2HAMD6T
-
1,330.00 € / 2,601.25 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Лаптопа
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Apple |
| Модел | MacBookPro16-1 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 4x USB Type C |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 2 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Вид | SODIMM |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1000GB |
| Марка и Модел | APPLE SSD AP1024N (1000.556) |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i9-9880H |
| Параметри | 2.3 GHz up to 4.8 GHz- 16M- 8 Cores- 16 Threads |
| Видео | |
| Марка | AMD |
| Модел | Radeon Pro 5500M 4GB |
| Свързаност | Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 16" |
| Резолюция | 3072x1920 |
| Технология | IPS Retina |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 90 |
| Работеща филм (мин) | 140 Cycles |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002