- Реновиран лаптоп втора Dell Precision 3541
- 15.6" IPS 1920x1080 FHD webcam
- Xeon E-2276M
- 32GB DDR4
- 1020 M.2 Nvme
- Nvidia Quadro P620 2GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 62% 240 мин
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 1NFWXY2
- Наличност: На склад
-
599.00 € / 1,171.54 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Mobile Workstation
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Dell |
| Модел | Precision 3541 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 3x USB 3.1 Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 1.9700 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 8-мо: 8xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1020 |
| Марка и Модел | PM981a NVMe Samsung 1024GB (1024.21) |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 513 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | Xeon E-2276M |
| Параметри | 2.8 GHz up to 4.7 GHz- 12M- 6 Cores- 12 Threads |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | Quadro P620 2GB |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 FHD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 62 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| NUM | Num Pad (допълнителна цифрова клавиатура) |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002