- Реновиран лаптоп втора Dell Precision 7550
- 15.6" IPS 1920x1080 FHD webcam
- i9-10885H
- 32GB DDR4
- 1020GB M.2 Nvme
- Nvidia RTX 3000 6GB
- Няма БДС. Може да се добави допълнително.
- батерия 53% 130 мин
- външен вид клас А козметични забележки по корпусите
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 429X6G3
- Наличност: На склад
-
569.00 € / 1,112.87 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Mobile Workstation
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | козметични забележки по корпусите |
| Марка | Dell |
| Модел | Precision 7550 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 2.4900 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 10-то: 10xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1020GB |
| Марка и Модел | Hynix PC711 HFS512GDE9X081N |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 811 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 2800-2000 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i9-10885H |
| Параметри | 2.4 GHz up to 5.3 GHz- 16MB- 8C- 16T |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | RTX 3000 6GB |
| Свързаност | mini DisplayPort HDMI Thunderbolt 4 |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 FHD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 53 |
| Работеща филм (мин) | 130 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| NUM | Num Pad (допълнителна цифрова клавиатура) |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |
) (+359) 0878 428 002