- Монитор втора ръка Lenovo ThinkVision E27q-20
- 27" 2560x1440 WQHD IPS
- външен вид клас А
- гаранция 12 месеца
- Сериен номер: 5GPV100
- Наличност: На склад
-
139.00 € / 271.86 лв.
Резeрвирано за
Бързо изпращане с Еконт
Опция Преглед и Тест
Възможност за връщане до 14 дни
Външен вид: Клас А
Подробна информация за Монитора
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkVision E27q-20 |
| Основни характеристики | |
| USB HUB | 4x USB 3.0 |
| Говорители | Audio говорители 2x2W |
| Консумация на ел-я (Watt) | 30 |
| Пивот | Пивот - портретно завъртане на екрана |
| Свързване | HDMI Display Port |
| Стойка | функционална с възможност за регулиране: нагоре-надолу напред-назад ляво-дясно |
| Тегло (кг) | 4.5000 |
| Цветове | |
| Динамичен контраст | 3m |
| Контраст | 1000 |
| Цветове (milion) | 16.7 99% sRGB |
| Яркост | 350 |
| Екран | |
| Размер | 27" |
| Резолюция | 2560x1440 WQHD |
| Технология | IPS |
| Ъгли на видимост | 178-178 |
) (+359) 0878 428 002